Archiv článků

Devils neporažení i po třetím zápase, Boskovicím nadělili dvouciferný počet gólů

sobota 13.05.2023, 16:41
Zlínští Devils zůstávají jediným neporaženým celkem tabulky skupiny Východ. Vítězně zvládli i své druhé sobotní utkání, když po výborném výkonu zvítězili v Boskovicích vysoko 14:3, úctyhodnou bilancí šesti gólů a dvou asistencí se blýskl Daniel Gazda.

Storm si připsal první vítězsví za tři body, porazil v těžkém utkání Hořovice

sobota 13.05.2023, 15:45
Třetí sobotní utkání Stilmat extraligy dopadlo lépe pro Storm Praha, který po infarktovém závěru ubránil těsné vítězství 3:2 nad Hořovicemi.

Rats ve druhém poločase rozhodli o vítězství nad Černošicemi

sobota 13.05.2023, 15:01
Ve druhém sobotním utkání na Nikolajce si Rats dokázali poradit s Černošicemi, když o svém vítězství rozhodli ve druhé části čtyřmi góly.

Boskovice slaví první vítězství, Uherský Brod zlomily v první půli

sobota 13.05.2023, 12:35
Boskovičtí inline hokejisté na druhý pokus zaznamenali první sezónní vítězství, na domácí půdě zdolali Uherský Brod 6:3. K úspěchu vedla hlavně povedená první třetina, v níž si vybudovali tříbrankový náskok, ten platil i po závěrečné siréně.

Devils Zlín znovu obraceli skóre a v Brně prohrávali už o čtyři branky, ale znovu berou body

Mission Roller Brno rozehrál zápas se Zlínem a vypracoval si pohodlné vedení 4:0, jenže ani to na vítězství nestačilo. Devils Zlín stejně jako před týdnem dokázali předvést parádní obrat a nakonec v Brně zvítězili v prodloužení 7:6.

Černošice podruhé dokázaly zvítězit o jediný gól, porazily Storm Praha

sobota 13.05.2023, 12:15
I svůj druhý zápas na Nikolajce dokázaly Černošice dotáhnout do vítězného konce, když v úvodu druhého poločasu otočily dvěma góly zápas ve svůj prospěch a dotáhly ho do vítězného konce.

Stilmat extraliga: Loňští finalisté mají volno, nejvyšší soutěž mužů čeká osm utkání

pátek 12.05.2023, 17:30
V sobotu 13. května proběhne druhé hrací kolo Stilmat extraligy. Do zápasů tentokrát nezasáhnou úřadující mistr Přerov ani vicemistr Hradec Králové. Dvakrát naopak nastoupí všechny ostatní celky ze skupin Západ a Východ. Zlín, který před týdnem zdolal přerovské Night Birds, se představí v Brně a Boskovicíchi. Prague Rats a Roller Storm Praha změří síly s Černošicemi a Hořovicemi.

Mládežnické soutěže: Nejmladší kategorie jdou znovu do boje, poprvé se představí i přípravka

čtvrtek 11.05.2023, 17:36
Druhý hrací víkend nabídne znovu pět dalších turnajů mládežnických kategorií. Přípravka půjde poprvé do akce, volno naopak bude mít východní část soutěže starších žáků.

Souhrn 1. ligy: Druhá nejvyšší soutěž má za sebou první hrací víkend

středa 10.05.2023, 17:14
Minulý prodloužený víkend se naplno rozjela i 1. liga mužů ve všech třech skupinách a nabídla několik zajímavých soubojů, které se rozhodovaly až v posledních minutách. Boje budou naplno pokračovat i o tomhle víkendu, kromě východní části. Tam se bude hrát až na konci měsíce května.

Souhrn mládeže: Nejmladší kategorie mají za sebou první hrací víkend

úterý 09.05.2023, 14:36
Mládežnické soutěže mají za sebou první hrací víkend. Celkem se odehrálo jednatřicet utkání na pěti různých turnajích.

Souhrn Stilmat extraligy: Obrat Devils a ztráty finalistů

pondělí 08.05.2023, 20:00
Stilmat extraliga inline hokeje má za úvodní hrací sobotu. Týmy Přerova a Hradce Králové, které se spolu minulý rok střetly ve finále, v něm zaznamenaly po jednom vítězství, stejně jako porážce. Gólově nejbohatší duel byl k vidění ve Zlíně, kde Devils vyzráli na úřadujícího šampiona Night Birds 9:8. Dvě utkání musela rozhodnout prodloužení, body se dělily v Hradci Králové i v Boskovicích.

Brno dokonalo v Boskovicích obrat v prodloužení a z utkání bere dva body!

sobota 06.05.2023, 19:53
První květnovou sobotou odstartoval nový ročník STILMAT extraligy inline hokeje. V prvním kole na sebe mimo jiné narazily celky Boskovic a Brna. Hosté z druhého největšího českého města šli rychle do vedení, Boskovice však převzaly kormidlo utkání na domácím stadionu rychle do svých rukou. Ačkoliv domácí mužstvo dlouho vedlo, z výhry se radoval soupeř. Brňané v závěru třetí třetiny srovnali a nakonec rozhodli v prodloužení ve zdvojnásobené početní výhodě z hole Pavla Strýčka.

Černošice udolaly v těžkém zápase na Nikolajce Hořovice

sobota 06.05.2023, 19:51
Začátek nového ročníku Stilmat extraligy obstaral v Praze na Nikolajce souboj Hořovic s Černošicemi. Rychlý zápas plný šancí nakonec dopadl lépe pro hosty z Černošic, kteří v utkání zvítězili těsně 6:5.

Night Birds měli nakročeno k druhé výhře, zlínští Devils však předvedli comeback

sobota 06.05.2023, 16:26
Přerov přijel do Zlína po vítězném utkání v Uherském Brodě, a i v krajském městě se mu zpočátku velmi dařilo. Dokonce již ve 14. minutě vedl o čtyři góly a směřoval k dalším třem bodům. Devils se ale soupeře rozhodně nezalekli, postupně vyrovnali, a nakonec si vybudovali dvoubrankový náskok. Ten už Přerované v závěru nedotáhli, dokázali pouze snížit, takže po prvním hracím dni patří první místo ve skupině Východ žlutomodrým.

Hradec zabral, ve druhém utkání porazil Roller Storm v prodloužení

sobota 06.05.2023, 14:40
Inline hokejisté Hradce ve druhém zápase zabrali a po domácí výhře 7:6 v prodloužení nad Roller Storm zapisují první body do letošní extraligové tabulky. Pět branek vstřelil Filip Kuťák. Unikátní zápis pak dokázal Zděnek Čáp, který asistoval u každého z hradeckých gólů.