World Cup Veterans 2023 - skupina BZápasyTabulky

Články

Chceme zlato! Proti Slovákům jdeme vyhrát, hlásí před finále Jiří Heš

sobota 19.05.2018, 10:20
Čeští inlinehokejisté zvládli semifinálové utkání proti Kanadě, kterou porazili překvapivě vysoko 9:3. Rozhodl hlavně úvod utkání, kdy Češi vstřelili rychlé tři góly a první poločas nakonec vyhráli 5:0. „Byli jsme nabuzení, chtěli jsme od začátku diktovat náš způsob hry,“ říkal po utkání Jiří Heš, který proti Kanadě zkompletoval hattrick.

Český tým narazil na Masters v semifinále, zastavila ho organizovaná a produktivní Francie

pátek 18.05.2018, 22:00
Přerov – Titul z loňského roku na mistrovství světa v inline hokeji v kategorii Masters český tým neobhájí. V semifinále mu vystavila stopku dobře organizovaná a disciplinovaná Francie. Ta si výhrou 4:3 zajistila finále se Švýcarskem.

Češi smetli Kanadu a míří přímo do finále turnaje!

pátek 18.05.2018, 20:35
Nový Jičín - Domácí deklasovali neškodného soupeře, díky čemuž si zahrají zítra finále se Slovenskem, které postoupilo po taktéž kvalitním výkonu v zápase s USA.

Češi jsou v semifinále! Čtvrtfinálové zápasy hodnotili Marek Vorel a Roman Kala

pátek 18.05.2018, 12:09
České inlinehokejové reprezentace Masters a veteránů zvládly ve čtvrtek klíčová čtvrtfinále. Zatímco Masters v Přerově porazili Itálii 7:0, Veterans se zapotili v Nové Jičíně o něco víc, ale nad Němci nakonec vyhráli 5:1. Po vyhraných čtvrtfinále hodnotili zápasy za Masters Marek Vorel, za Veterans Roman Kala.

Češi porazili kousavé Německo, v semifinále je čeká Kanada

čtvrtek 17.05.2018, 20:11
Češi jsou v semifinále MS a zahrají si o medaile! Veteránská reprezentace splnila roli favoritů proti Německu, které porazila 5:1. Němci byli hlavně v prvním poločase hodně nepříjemní a prohrávali pouze 1:3, Čechům navíc síly ubírala častá vyloučení. Ve druhém poločase ale čeští reprezentaci navýšili náskok a drama nepřipustili.