World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Články

Bitva s Itálií se rozhodovala v prodloužení, nakonec byli šťastnější Češi!

středa 02.11.2022, 03:00
Vyrovnaný zápas s Itálií se nerozhodl po čtyřiceti minutách. Na řadu přišlo prodloužení, které rozhodl Petr Kafka a Češi jsou blízko tomu, aby do čtvrtfinále mohli postoupit z první pozice skupiny A.

Jakub Bernad a manažer týmu Tomáš Würtherle po vítězství s Kolumbií

úterý 01.11.2022, 19:50
Češi přejeli Kolumbii výsledkem 7:1 a správně se naladili na večerní utkání. Dalším soupeřem Čechů bude Itálie a právě tam působí Jakub Bernad, který s manažerem týmu Tomášem Würtherle hodnotí zápas s Kolumbií a také už prozradil, co od soupeře čekat.

Češi přehráli Kolumbii, hattrickem přispěl Šebek

úterý 01.11.2022, 19:00
Zápas s Kolumbií měl takřka jednoznačný průběh. Od začátku až do konce utkání Češi dominovali a nepustili soupeře do vážnějších šancí. Tři ze sedmi branek obstaral zkušený Patrik Šebek. První start si připsal brankář Jiří Matoušek, pro kterého to byl reprezentační debut.

Ohlasy kapitána Pavla Strýčka a trenéra Martina Mecery po vítězství s Argentinou

úterý 01.11.2022, 02:30
Po vítězství 6:2 nad Argentinou zápas zhodnotil kapitán Pavel Strýček, který se po roce vrátil zpět do národního týmu, když chyběl na letních World Games. Hodnocení přidal také trenér Martin Mecera.

Slibný rozjezd. Češi zvládli vstup do WSG s domácí Argentinou

úterý 01.11.2022, 02:00
Reprezentace mužů úspěšně vstoupila do šampionátu v Argentině, když porazila domácí tým 6:2. Češi si sice vypracovali tříbrankové vedení, ale domácí tým, který hnala zaplněná tribuna, nakonec usilovně bojoval až do samotného závěru zápasu o dobrý výsledek.