World Skate Games 2022 - play-offZápasy
World Skate Games 2022 - skupina AZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Drama až do poslední minuty. Češi zdolali Namibii a ve čtvrtfinále je čeká Kolumbie!

čtvrtek 27.10.2022, 02:00
Vyrovnaný a napínavý byl závěr skupiny A. Čeští junioři ale gólem v poslední minutě rozhodli o výhře nad Namibií a postupují ze druhé příčky do vyřazovacích bojů. Ve čtvrtfinále je vyzve Kolumbie.

Francie zvládla lépe duel s českými juniory

středa 26.10.2022, 00:30
Náročný program druhého dne World Skate Games vyvrcholil duelem dosud neporažených týmů skupiny A. Čeští junioři ale na Francii nestačili a přišli o první body, když soupeři podlehli 0:3.

Junioři splnili roli favorita a porazili Koreu 8:2

úterý 25.10.2022, 16:10
Nevydařený úvod a rychle inkasovaná branka po deseti vteřinách nezlomila české juniory. Češi zvládli první zápas druhého dne WSG a jsou nadále stoprocentní. Ještě dnes je čeká Francie.

Junioři na úvod WSG zdolali houževnatou Argentinu

pondělí 24.10.2022, 22:30
Čeští junioři vstoupili do šampionátu v Argentině zápasem s domácím týmem. Ten se ale nevyvíjel podle jejich představ, když do 24. minuty prohrávali. Po brankách Dundy a Kuchaře se ale stav otočil a Češi dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce.