Hradečtí připravili zápletku, porazili na úvod dne Rats!

Hradečtí inline hokejisté porazili v rámci posledního hracího dne základní části extraligy Prague Rats 7:4, pěti body se blýskl hostující obránce Filip Hronek.

Do utkání lépe vstoupili hosté z Hradce Králové, když už ve druhé minutě otevřel skóre zápasu po Hronkově pasu Šimon Marha. Hostující vedení však vydrželo jen lehce přes tři minuty. Lukáš Bednařík připravil palebnou pozici pro Petra Haška, jež srovnal skóre zápasu. V patnácté minutě bylo pro domácí tým ještě lépe. Další nahrávku Lukáše Bednaříka zužitkoval Jakub Bernad a poslal svůj tým poprvé v utkání do vedení. První polovina zápasu však vítěze nenabídla, protože v 17. minutě srovnal po nahrávkách Aleše Půlpána a Filipa Kuťáka Filip Hronek.

Vstup do druhé půlky jednoznačně patřil hostům. Po minutě hry se trefil Filip Kuťák a za další minutu se podruhé v utkání prosadil Šimon Marha. Náskok o tři góly pak dal Kuťákovu týmu Aleš Půlpán. Domácí se ještě snažili vrátit do hry po gólech Oscara Flynna a Lukáše Bednaříka. Za hosty se ovšem trefili Kuťák s Půlpánem a nedovolili žádné drama v závěru zápasu. Hradec tak přestřílel Prague Rats 7:4.

10.06.2023 11:00| 6.kolo| Nikolajka| 15 diváků