Mistrovství Evropy - Muži

Skupina/Fáze
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Mládežnické reprezentace se v Přerově sejdou k výběrovému soustředění

čtvrtek 23.05.2024, 09:00
V Přerově se v sobotu 1. června uskuteční výběrové soustředění mládežnických reprezentací. Na zimním stadionu se sejdou kategorie do patnácti, sedmnácti a devatenácti let, z nichž vzejdou týmy pro vrcholné turnaje ročníku 2024. Mladší kategorie do patnácti a sedmnácti let čeká evropský turnaj na Slovensku. Devatenáctka v září odcestuje do Itálie na World Skate Games.

Soutěže mládežníků pokračují, v dorostu se znovu střetnou týmy z východní a západní divize

středa 22.05.2024, 15:30
Stadiony v Přerově a Praze budou hostit další části mládežnických soutěží v inline hokeji. Na Hané se o víkendu utkají o body kategorie starších a mladších žáků, na Smíchově zase dojde na zápasy v rámci dorostu a juniorky. Dorostenecká extraliga proti sobě podruhé v aktuálním ročníku svede celky z Čech a Moravy.

Night Birds vedou východní skupinu, čtyřmi góly se blýskl mladíček David Svozil

sobota 18.05.2024, 18:45
Další utkání Přerova, další výhra a další podařené utkání pro Davida Svozila. Ten se již v předchozím klání s Devils předvedl třemi góly, nyní se zapsal jako autor dokonce pod čtyři z nich. Výrazným podílem tak napomohl výhře 6:4 nad domácími Kanci, čímž se Night Birds posunuli do čela moravské divize.

Devils poprvé v sezóně nebodovali, od Přerova dostali šest branek

sobota 18.05.2024, 16:19
Žlutomodří po třech bodových utkáních neoloupili soupeře z Přerova ani o bod. Svým neúspěchem tak navázali na prohru s Kanci. Těm v minulém utkání podlehli po prodloužení. Night Birds naopak výhrou odčinili zaváhání s Brnem, proti kterému prohráli o čtyři góly.

Roller Storm ovládl zápas obratů, výhru proti Hořovicím trefil Matěj Strnádek

sobota 18.05.2024, 15:00
Celkem patnáct branek nabídl skvělý zápas mezi Hořovicemi a Roller Stormem. Pražskému týmu vyšla výborně první půle, po níž vedli o tři branky, jenže druhý poločas patřil Cvočkařům. Nakonec Roller Storm musel v závěru dotahovat a za stavu 7:7 se šlo do prodloužení, v němž bonusový bod vystřelil Matěj Strnádek pro Pražany.