První minuty rozhodly o výhře Brna ve Zlíně. Mission Roller nasypal Devils 11 branek!

Netradičně již v devět hodin ráno zahájili Devils Zlín zápas s Mission Roller Brno. Oba soupeři v tabulce před utkáním měli po sedmi bodech, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Brno ale mělo vynikající vstup do zápasu a po celé utkání bylo velmi produktivní, což vedlo k jedenácti gólům do zlínské branky a zisku tří bodů.

Ranní vstávání evidentně více svědčilo hokejistům z moravské metropole, kteří již v šesté minutě vedli 4:0, když David Sedláček zkompletoval hattrick. Snížit dokázal Adam Bachánek v přesilové hře a prosadil se i kapitán žlutomodrých David Hrazdira. Branková smršť pokračovala, hosté přidali další dvě branky, poté využil početní výhodu zlínský Adam Hamrla. Čtyřiadvacet vteřin před koncem první poloviny zvyšoval již na 7:3 pro hosty Radek Kučeřík, aby měli hráči Mission Roller Brno po dvaceti minutách výborně rozehraný zápas.

V druhém poločase se tempo hry zpomalilo, což však nezabránilo Brňanům přidat další branky. Ivo Sedláček navázal na své spoluhráče přesnou střelou za brankáře Kořénka, Radek Kučeřík s Dominikem Hrachovinou přidali své druhé branky. Stav korigoval sice Lukáš Chludil, brzy se navíc David Hrazdira prosadil samostatným únikem v oslabení. Na konečných 5:11 dvě minuty před koncem zvýšil ale Tomáš Sedláček.

Pro Devils Zlín je to třetí porážka v řadě. Mission Roller Brno naopak potřetí boduje za tři body po nevydařeném vstupu do soutěže.

25.05.2024 09:00| 4.kolo| Zlín| 15 diváků