Archiv článků

Vítězové extraligy juniorů a dorostu hodnotili Final Four

úterý 28.06.2022, 13:00
Zatímco MČR dorostu ovládl domácí tým IHC Night Birds Přerov, o něco větší překvapení bylo, že v juniorské extralize zvedl pohár tým IHC Roller Storm Praha. Za přerovský tým Final Four hodnotil David Ambruz a za juniorské šampiony David Straka.

Ohlasy po Final Four Stilmat extraligy

pondělí 27.06.2022, 10:00
Přerov zvítězil na letošním turnaji Final Four Stilmat extraligy, a mohl tak oslavit první titul v nejvyšší kategorii. Poraženým se stal tým ILHK Hradec Králové, který v semifinále otočil zápas s Devils Zlín, kteří skončili na třetí příčce, když zdolali v utkání o bronz SK Černošice. Finálový turnaj a sezonu 2022 hodnotil zástupce každého ze zúčastněných týmů.

Polička ovládla finálový turnaj první ligy

neděle 26.06.2022, 19:00
Polička podruhé v historii usedla na prvoligový trůn, když si ve finále poradila proti domácím Blackfin Chrudim v poměru 6:2.

Moravskou nadvládu narušil Roller Storm Praha, ve finále juniorky smetl Zlín

neděle 26.06.2022, 18:53
Přerov – V přerovském „sovím hnízdě“ proběhl druhý a poslední den mistrovství České republiky mládeže v inline hokeji. Mezi staršími žáky si pro zlato suverénním způsobem dokráčela Břeclav, Jihomoravané v čele s kapitánem Rumlem rozstříleli v semifinále Prague Rats a ve finále Úhřetice. Ve třetí mládežnické kategorii – po mladších žácích (Uherský Brod) a dorostu (Přerov) – se tak radoval tým z Moravy. Poslední titul ale putuje po metropole, Roller Storm Praha zvrátil remízový stav poslední bitvy se Zlínem osmi góly ve druhém poločase.

Night Birds Přerov jsou mistry republiky!

sobota 25.06.2022, 18:16
Přerovský tým Night Birds Přerov předvedl v sobotu na závěrečném turnaji FINAL FOUR dominantní výkon. V semifinále Sovičky porazily Černošice poměrem 8:2 a ve finále si zcela suverénně poradily s Hradcem Králové poměrem 7:0. Skvělý výkon podal Petr Školoud, který zkompletoval hattrick.

Nejlepší mladší žáky má Uherský Brod, v dorostu kraluje Přerov

sobota 25.06.2022, 18:00
Přerov – V sobotu odstartoval na přerovském stadionu přezdívaném v létě „soví hnízdo“ Finálový turnaj MČR inline hokeje. Program prvního dne obsahoval celkem osm zápasů dvou kategorií. Mezi mladšími žáky zvítězili Kanci z Uherského Brodu, kteří zvládl dramatickou finálovou přestřelku s domácími Night Birds. Těm ale zlato také neuniklo. Jejich dorostenci totiž ve finále vyzráli na Hořovice.

Final Four první ligy se uskuteční v Chrudimi. Kdo zvedne nad hlavu pohár pro vítěze?

sobota 25.06.2022, 17:45
Final Four 2022 první ligy inlinehokeje se uskuteční na zimním stadionu v Chrudimi, na který si zajistili vstupenku hokejisté rezervy Hořovic, Přerova, hráči Blackfin Chrudim a Poličky.

Zlín otočil zápas proti Černošicím a vybojoval bronzové medaile

sobota 25.06.2022, 16:52
Třetí místo v letošním ročníku Stilmat extraligy vybojovali hráči Zlína, kteří otočili zápas proti Černošicím, když vyhráli 7:6

Přerov si proti Černošicím s chutí zastřílel a dokráčel do finále

sobota 25.06.2022, 14:46
Druhé semifinále Final Four 2022 mělo od prvních minut jasný průběh. Vítěz východní divize si proti Černošicícím s chutí zastřílel a postoupil do finále.

Hradec se nevzdal a otočil zápas proti Zlínu

sobota 25.06.2022, 14:03
V prvním semifinále Final Four 2022 na sebe narazili vítěz západní divize z Hradce a druhý tým východní divize ze Zlína. Hradec ve druhém poločasu zabral a otočil zápas ve svůj prospěch.

Přerov o víkendu hostí finále mládežnických kategorií. Kdo se stane mistrem ČR?

čtvrtek 23.06.2022, 20:15
Zimní stadion v Přerově bude o víkendu hostit Final Four mládežnických kategorií, které určí nové mistry České republiky. V sobotu se bude hrát v kategorii dorostu a mladších žáků, v neděli pak v juniorech a starších žácích. Všechny zápasy budou k dispozici živě na youtube kanále.

Kroměříž přivítá Final Four Stilmat extraligy. Kdo zvedne pohár?

čtvrtek 23.06.2022, 17:00
Poprvé se Final Four Stilmat extraligy bude konat v Kroměříži. O titul se porvou čtyři týmy, které prošly přes čtvrtfinále. Nejprve se v semifinále utká ILHK Hradec Králové s Devils Zlín, následně druhý finalista vzejde z utkání Night Birds Přerov a SK Černošice. Pojďme si představit účastníky!

Rezerva Stormu přišla o postup v posledních sekundách, posledním postupujícím je Polička

středa 22.06.2022, 12:57
V úterý večer se rozhodlo o posledním postupujícím na finálový turnaj první ligy. Za minutu dvanáct se z postupu raduje Polička, když ji k tomu dopomohli hráči Jseminline, kteří porazili rezervu Stormu gólem šest sekung před koncem základní hrací doby.

Mládežnické kategorie mají za sebou základní část, známe postupující na finálové turnaje a vítěze přípravek

úterý 21.06.2022, 17:00
Svou základní část o víkendu zakončily všechny mládežnické kategorie. V kategorii dorostu a žáků se uskuteční finálový turnaj, který určí nové mistry České republiky pro sezónu 2022. Nového mistra jsme poznali už v kategorii přípravek, kterou vyhráli hokejisté IHC Devils Zlín

Je to pro nás obrovská euforie, usmíval se po zápase šťastný Kafka

pondělí 20.06.2022, 14:55
Posledním účastníkem Final Four Stilmat extraligy inlinehokeje se stali hokejisté SK Černošice. Jedním z klíčových hráčů, kteří se na překvapivém vítězství podíleli byl černošický Petr Kafka.