Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Night Birds vedou východní skupinu, čtyřmi góly se blýskl mladíček David Svozil

sobota 18.05.2024, 18:45
Další utkání Přerova, další výhra a další podařené utkání pro Davida Svozila. Ten se již v předchozím klání s Devils předvedl třemi góly, nyní se zapsal jako autor dokonce pod čtyři z nich. Výrazným podílem tak napomohl výhře 6:4 nad domácími Kanci, čímž se Night Birds posunuli do čela moravské divize.

Devils poprvé v sezóně nebodovali, od Přerova dostali šest branek

sobota 18.05.2024, 16:19
Žlutomodří po třech bodových utkáních neoloupili soupeře z Přerova ani o bod. Svým neúspěchem tak navázali na prohru s Kanci. Těm v minulém utkání podlehli po prodloužení. Night Birds naopak výhrou odčinili zaváhání s Brnem, proti kterému prohráli o čtyři góly.

Roller Storm ovládl zápas obratů, výhru proti Hořovicím trefil Lukáš Strnad

sobota 18.05.2024, 15:00
Celkem patnáct branek nabídl skvělý zápas mezi Hořovicemi a Roller Stormem. Pražskému týmu vyšla výborně první půle, po níž vedli o tři branky, jenže druhý poločas patřil Cvočkařům. Nakonec Roller Storm musel v závěru dotahovat a za stavu 7:7 se šlo do prodloužení, v němž bonusový bod vystřelil Lukáš Strnad pro Pražany.

Brno potvrdilo roli favorita v Boskovicích. Hattrickem zazářil Dufek

sobota 18.05.2024, 12:30
Po slabším rozjezdu se Mission Roller Brno daří. V Boskovicích se Brněnským povedla první část zápasu, která jim pomohla k zisku tří bodů. Domácím se sice ve druhé polovině povedlo se soupeřem držet krok, jenže na body už to bylo málo. Loňský finalista tak navázal na vybojované vítězství z Přerova z minulého týdne.

Přestřelka v Černošicích pro Hradec Králové. Rozhodovaly samostatné nájezdy

sobota 18.05.2024, 12:10
Zimní stadion v Černošicích tentokrát hostil jediný duel mezi domácím týmem a hosty z Hradce Králové. Zprvu to vypadalo na jednoznačný zápas z pohledu Východočechů, jenže Černošičtí jej ale dokázali ještě zdramatizovat a následně srovnat. Výsledkem toho bylo, že rozuzlení přinesly samostatné nájezdy, ve kterých byli hosté úspěšnější.